Loading...

Cukrové perly metalické zlaté I. 3–4 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky zlaté metalické I., veľké 3–4 mm. Balenie 80 g.
Na sklade > 10 ks
U vás 6.10.2026

5,80 €
7.3 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Zlaté metalické cukrové perličky sú elegantným doplnkom hladkých povrchov tort. Výborne sa hodia aj na perníky, drobné pečivo, muffiny či dezerty – univerzálne doladia každé pečenie. Aplikácia je jednoduchá: stačí ich položiť na zvolený povrch. Perličky skvele ladia s potahovacími hmotami aj inými povrchmi a ľahko ich kombinujete s rôznymi krémami. V ponuke nájdete jemné cukrové perličky bezpečné na konzumáciu spolu s dezertom. Pri nasypaní na vlhký krém môže posyp zmäknúť; ak zostane na vlhkom kréme dlhšie, farbivo sa môže uvoľniť a zafarbí povrch krému. Väčšie kusy dekorácie na potahovanú tortu pripevnite polotvrdou čokoládou alebo glazúrou. Pri práci s posypom používajte misku alebo plech s okrajom.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 80 g

Zloženie produktu

biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E102, E155, E172.

Alergény lepok

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuk 0,17 g
    - z toho nasýtených 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bielkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,001 g

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba zlatá
Výrobná spoločnosť
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca I LOVE CAKES
EAN 4823116715905
Kód produktu ilc1172

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks